نمایش رایگان محصولات فروشگاه ووکارمرس در پاساژ !

سرویس همگام سازی پاساژ با ووکارمرس به کلیه فروشگاه هایی فعال ووکامرس امکان می دهد در کمتر از پنچ دقیقه کلیه محصولات خود را به صورت خودکار به فروشگاه خود در پاساژ منتقل نموده و به روز نگه دارند. در این سیستم پاساژ از طریق وب سرویس ووکامرس به آن متصل شده و روزانه کلیه محصولات شما را با آخرین تغییرات دریافت نموده و در پاساژ به نمایش می گذارد.

ثبت نام در پاساژ

جهت استفاده از این سرویس می بایست ابتدا در پاساژ ثبت نام نمایید. لطفا به وسیله لینک زیر ثبت نام خود را انجام دهید.

ایجاد فروشگاه
جهت استفاده از سرویس همگام ساز لازم است در پاساژ فروشگاه خود را بسازید. به وسیله لینک زیر فروشگاه خود را ساخته و مراحل تکمیل اطلاعات مالی ( شامل ثبت کارت ملی ، شماره شبا و همچونین پرداخت ودیعه ) را انجام دهید. توجه داشته باشید در صورت عدم تکمیل اطلاعات مالی قادر به ثبت درخواست نخواهید بود.
انجام تنظیمات در پنل ووکامرس

قبل از اتصال پاساژ به ووکارمرس لازم است ابتدا تنظیمات لازم مطابق مستندات زیر را انجام داده و یک کاربر وب سرویس به نام پاساژ بر روی ووکامرس خود ایجاد نمایید. توضیحات به صورت گام به گام در زیر آورده شده است.

جهت اتصال امن وبسایت شما می بایست الزاما دارای گواهینامه اس اس ال باشد و سایت شما با پیشوند https قابل دسترس باشد. در صورتی که وب سایت شما از پروتکل https پشتیبانی نمی نماید لازم است قبل از ادامه این راهنما نسبت فعال سازی آن اقدام نمایید.

لطفا مراحل قید شده در این آموزش را به صورت کامل و دقیقا مطابق راهنمای ارائه شده تکمیل نمایید.


در مرحله اول می بایست اطمینان حاصل نمایید که نمایش آدرس صفحات وردپرس به صورت ساده نباشد. برای این منظور به آدرس "وردپرس > تنظیمات > پیوند های یکتا" مراجعه نموده و مطابق تصویر زیر اطمینان حاصل نمایید که گزینه ساده انتخاب نشده باشد.


در مرحله دوم می بایست وب سرویس ووکارمرس را فعال نمایید. برای این منظور به آدرس "ووکامرس > پیکربندی > پیشرفته > میراث API" مراجعه نموده و مطابق تصویر زیر اطمینان حاصل نمایید که گزینه فعال سازی REST API انتخاب شده باشد. در انتها دکمه ذخیره تغییرات را بزنید.


در مرحله سوم می بایست یک کاربر به نام پاساژ برای وب سرویس تعریف نمایید. برای این منظور به آدرس "ووکامرس > پیکربندی > پیشرفته > REST API > افزودن کلید" مراجعه نموده و مطابق تصویر گزینه ها تنظیم نموده و در انتها دکمه "ساخت کلید API" را بزنید.

توجه داشته باشید که به دلیل استفاده پاساژ از وب هوک و نیاز به ساخت و ویرایش آنها در مواقع نیاز دسترسی خواندن و نوشتن الزامی بوده و در صورتی که در این مرحله گزینه فقط خواندن را انتخاب نمایید امکان اتصال شما به پاساژ وجود نخواهد داشت.


در مرحله چهارم کلید و رمز مصرف کننده برای شما نمایش داده میشد که می بایست آنها را به دقت کپی نموده و در مرحله بعدی برای پاساژ ارسال نمایید. توجه داشته که این رمز فقط یکبار نمایش داده می شود و در صورت ترک صفحه بدون کپی کردن آن دیگر قادر به مشاهده آن نخواهید بود.

ثبت درخواست همگام ساز ووکامرس

در مرحله آخر لطفا فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناس پاساژ باشید

برای ثبت درخواست ابتدا باید ثبت نام نمایید و یا وارد سایت شوید.