نمایش رایگان محصولات فروشگاه پرستاشاپ در پاساژ !

سرویس همگام سازی پاساژ با ووکارمرس به کلیه فروشگاه هایی فعال پرستاشاپ امکان می دهد در کمتر از پنچ دقیقه کلیه محصولات خود را به صورت خودکار به فروشگاه خود در پاساژ منتقل نموده و به روز نگه دارند. در این سیستم پاساژ از طریق وب سرویس پرستاشاپ به آن متصل شده و روزانه کلیه محصولات شما را با آخرین تغییرات دریافت نموده و در پاساژ به نمایش می گذارد.

مستندات همگام ساز پرستاشاپ

در این قسمت می توانید اطلاعات لازم در خصوص نحوه فعال سازی این قابلیت در ووکارمس را مشاهده نمایید.

ثبت درخواست همگام ساز

جهت اتصال پاساژ به فروشگاه پرستاشاپ خود می بایست درخواست خود را ثبت نمایید.

مستندات همگام ساز پرستاشاپ

قبل از اتصال پاساژ به ووکارمرس لازم است ابتدا تنظیمات لازم مطابق مستندات زیر را انجام داده و یک کاربر وب سرویس به نام پاساژ بر روی پرستاشاپ خود ایجاد نمایید. توضیحات به صورت گام به گام در زیر آورده شده است.

جهت اتصال امن وبسایت شما می بایست الزاما دارای گواهینامه اس اس ال باشد و سایت شما با پیشوند https قابل دسترس باشد. در صورتی که وب سایت شما از پروتکل https پشتیبانی نمی نماید لازم است قبل از ادامه این راهنما نسبت فعال سازی آن اقدام نمایید.

در مرحله اول می بایست اطمینان حاصل نمایید که نمایش آدرس صفحات وردپرس به صورت ساده نباشد. برای این منظور به آدرس "وردپرس > تنظیمات > پیوند های یکتا" مراجعه نموده و مطابق تصویر زیر اطمینان حاصل نمایید که گزینه ساده انتخاب نشده باشد.

در مرحله دوم می بایست وب سرویس ووکارمرس را فعال نمایید. برای این منظور به آدرس "پرستاشاپ > پیکربندی > پیشرفته > میراث API" مراجعه نموده و مطابق تصویر زیر اطمینان حاصل نمایید که گزینه فعال سازی REST API انتخاب شده باشد. در انتها دکمه ذخیره تغییرات را بزنید.

در مرحله سوم می بایست یک کاربر به نام پاساژ برای وب سرویس تعریف نمایید. برای این منظور به آدرس "پرستاشاپ > پیکربندی > پیشرفته > REST API > افزودن کلید" مراجعه نموده و مطابق تصویر گزینه ها تنظیم نموده و در انتها دکمه "ساخت کلید API" را بزنید.

در مرحله چهارم کلید و رمز مصرف کننده برای شما نمایش داده میشد که می بایست آنها را به دقت کپی نموده و آن را برای پاساژ ارسال نمایید. توجه داشته باید که این رمز فقط یکبار نمایش داده می شود و در صورت ترک صفحه بدون کپی کردن آن دیگر قادر به مشاهده آن نخواهید بود.

با ارسال کلید و رمز دریافتی به همراه شماره تلفن همراه خود به ایمیل پاساژ به آدرس info [at] epasazh.com فروشگاه شما در پاساژ به وبسایت پرستاشاپ شما متصل میگردد

ثبت درخواست همگام ساز پرستاشاپ

جهت استفاده از سرویس همگام ساز ووکارمس لازم است ابتدا درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت، پاساژ وب سایت و محصولات شما را بررسی نموده و جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس می گیرد.